Avni Küpeli’nin iddialarının arkasında İbrahim Kutluay olduğu iddia edildi!

Avni Küpeli’nin iddialarının arkasında İbrahim Kutluay olduğu iddia edildi!

Demet Şener‘in eşi Cenk Küpeli‘nin babası Avni Küpeli dün oğlu ve geliniyle ilgili olay yaratacak açıklamalarda bulunmuştu. Küpeli, “Demet Şener, oğlumuzla İbrahim Kutluay’a nispet yapmak için evlendi. Oğlumuzu bizden kopardı” demişti. Magazin gündemini sarsan konuyla ilgili bomba bir iddia daha ortaya atıldı.

Eski manken Demet Şener geçtiğimiz haziran ayında işadamı Cenk Küpeli ile dünya evine girmişti. Ünlü çiftin evliliğinin üzerinden 4 ay geçtikten sonra Cenk Küpeli‘nin babası Avni Küpeli sosyal medyada, “Demet Şener, gözümüzün nuru oğlumuz Cenk’i bizden koparmış ve ailesini hiçe saymıştır. Yaptığı nispetler sadece İbrahim Kutluay’ı değil, bizleri de derinden yaralamaktadır. Bu konuya da özellikle dikkat çekilmesini rica ederiz. Saygılarımızla… Oya – Avni küpeli” yorumunu yaptı.

Avni Küpeli bu mesajının ardından da şu açıklamayı yapmıştı:

Demet Şener oğlumuzla İbrahim Kutluay’a nispet yapmak için evlendi. Evlendiğinden beri oğlumuzla hiç görüşemedik. Bizi oğlumdan kopardı. Oğlum ve Demet’le barışma söz konusu bile olamaz.

2.Sayfa’nın iddiasına göre; Cenk Küpeli’nin babası Avni Küpeli’nin iddialarının arkasında İbrahim Kutluay var. Kutluay, eski eşi Demet Şener’in kendisine attığı nispet mesajlarını Avni Küpeli‘ye gösterdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir