Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ evlendi

Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ evlendi

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, iş insanı Kaan Demirağ ile Beşiktaş‘taki bir otelde düzenlenen törenle evlendi. Mutluluğa ‘Evet‘ diyen çiftin nikah töreninden kareler sosyal medyada paylaşıldı.

Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit‘in torunu Aslışah Alkoçlar‘la iş insanı Kaan Demirağ, sade bir tören ile evlendi. 9 Ocak’ta nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çift, Beşiktaş’taki bir otelde nikah masasına oturdu. Mutluluğa ‘Evet‘ diyen ikilinin nikah töreninden kareler sosyal medyada paylaşıldı.


“KALBİN ÖMÜR BOYU AŞKLA ÇARPSIN”

Duygusal bir paylaşımda bulunan Neslişah Alkoçlar, bu kareye ‘Sen böyle peri kızı gibi süzülürken, gün boyu aklımda döndü durdu hatıralar; çocukluğumuz, oyunlarımız… Sanki dün gibi… Can parçam, kalbin ömür boyu aşkla çarpsın, güzel yüzün mutlulukla, huzurla ve sevgiyle ışıldasın. Seni çok seviyorum‘ notunu düştü.

Oyuncu Engin Altan Düzyatan da Aslışah Alkoçlar, Kaan Demirağ ve eşi ile birlikte çekildiği fotoğrafı ‘Mutluluklar‘ ifadeleriyle yayınladı.

“HAMİLELİK” AÇIKLAMASI

28 yaşındaki sosyetik güzelin geçtiğimiz günlerde hamile olduğu iddia edilmişti. Hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yapan Alkoçlar, söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getirmişti. Aslışah Alkoçlar, ‘Yine nikahım öncesi masabaşı haberi… İleride olmasını çok isterim ancak şu an için böyle bir durum yok. Lütfen hakkımda asılsız haber yapmayı bırakın‘ şeklinde konuşmuştu. Alkoçlar, yaklaşık dört ay önce sevgilisi Kaan Demirağ‘ın kardeşinin doğum günü yemeğine katılmış ve aileye girmişti.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir