Aslıhan Gürbüz yeni hayatını anlattı

Aslıhan Gürbüz yeni hayatını anlattı

Geçtiğimiz senelerde İstanbul‘u terk ederek kendisine bambaşka bir hayat kuran oyuncu Aslıhan Gürbüz, bir takipçisinin “Nerede yaşıyorsunuz?” sorusuna yanıt verdi

Son olarak ‘Ufak Tefek Cinayetler‘ dizisinde ‘Merve‘ karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Gürbüz, geçtiğimiz senelerde İstanbul‘u terk etti. İki tanesi bel fıtığı olmak üzere dört kez ameliyat geçiren Gürbüz, tedavi sürecini tamamladıktan sonra kendisine bambaşka bir hayat kurdu.

Doğa ile iç içe yaşamaya başlayan Gürbüz, yeni hayatından kareleri sık sık sosyal medya hesabından paylaşıyor. Sosyal medyayı aktif kullanan 37 yaşındaki Gürbüz, takipçilerinin “Nerede yaşıyorsunuz?” sorusuna yanıt verdi. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Aslıhan Gürbüz, şu ifadeleri kullandı:


En çok sorulan soru… Bir suyun kenarında, bir ağacın altında, bir ormanın içinde ya da ıssız olmaya yakın bir adada… Bu memleketin bir köşesinde, bir çoğunun önünden geçtiği, bir çoğunun göremediği, çokçalarının kıymetini bilmediği bir enlem ve boylamda yaşıyorum. Yeşili, maviyi, suyu, gökyüzünü, ağacı, çiçeği, kuşu, yosunu görmeyi çok seviyorum.


Uyandığımda karşı evi değil, bir ağacı görmeyi, evden çıkınca alışveriş merkezine değil, patikaya uğramayı çok seviyorum. Yani doğayı çok seviyorum. Neresi olduğu mühim değil. Görüyor ve seviyorsan cennettesin. Koruyor ve saygı duyuyorsan cennetlik. Bu memleketin cennet gibi bir köşesinden herkese selamlar…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir