Aslı Enver ailesiyle tekne tatilinde

Aslı Enver ailesiyle tekne tatilinde

Ünlü oyuncu Aslı Enver, geçtiğimiz günlerde ailesi ile birlikte tekne turuna çıktı. Kız kardeşi Anıl Enver‘e poz veren oyuncu, tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Corona virüs salgını nedeniyle aylardır evinde karantinada olan oyuncu Aslı Enver, ailesi ile birlikte tekne turuna çıktı. Bu yaz tekne tatilini tercih eden Enver, ailesiyle birlikte denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor. 36 yaşındaki oyuncu önceki gün kız kardeşi Anıl Enver‘e poz verdi.

Tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabına ekleyen Aslı Enver, altına “Hobbit iş başında” notunu düştü. Turuncu pareosu ve güneş gözlüğüyle kardeşine poz veren Aslı Enver’in doğal hali takipçilerinden tam not aldı.


Şarkıcı Murat Boz ile ayrılığı magazin gündeminde büyük sükse yaratan Aslı Enver’in adı ilişkinin sonrasında pek çok isimle anıldı. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile yemeğe çıkarak anlaşamadıklarına karar verdikleri konuşulan Aslı Enver’in şimdilerde ise basketbolcu Kerem Tunceri’nin yakın markajında olduğu iddia ediliyor.


Magazin kulislerinde konuşulan iddialara göre; Kerem Tunçeri, Aslı Enver’le yeniden görüşebilmek için ortak arkadaşlarını devreye soktu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir