Alina Boz’un acı kaybı!

Alina Boz’un acı kaybı!


TRT1 ekranlarında yayımlanan ‘Elimi Bırakma‘ dizisinde Azra karakterine hayat veren ünlü oyuncu Alina Boz, Elle Dergisi’ne özel pozlar verdi ve derginin sorularını yanıtladı. Kilyos plajında çekilen görüntülerle hayranlarını 90’lı yıllara götüren ünlü oyuncu, güzelliği ile yine iltifatları aldı.

Güzel oyuncu, köpeği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Köpeğinin böbrek yetmezliği olduğunu karantina başlarken öğrendiğini anlattı. Oyuncu, “İki ay boyunca hep onunla ilgilendim. Hatta evde olduğumuz için çok mutluydum, çünkü bana çok ihtiyacı vardı. Sabah ilaçlarını vermek, günde iki defa serum takmak derken, günler umut besleyerek geçiyordu. Fakat köpeğimi kaybedince ben de herkesin bahsettiği o karantinayı daha iyi anladım” şeklinde konuştu.

Alina Boz, yaşadığı acıyı da 21 Nisan’da İnstagram hesabından yaptığı paylaşım ile şöyle anlatmıştı: “Canım köpeğim , dostum , yol arkadaşım.. Bana karşılıksız sevginin ne olduğunu tekrar tekrar öğrettiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az. Dökemiyorum içimden geçenleri ama sen benim hep kalbimin en özel yerinde olacaksın. Son günlerinde bile hep güçlü kaldığın için sana çok teşekkür ederim. Huzur içinde uyu pamuk kalplim.”

Karantina günlerinde evin duvarlarının üzerine geldiğini hisseden oyuncu, “Duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı. Biraz kafamı dinlemeye karar verdim diyebilirim. Çok fazla yeni şeyler yaşamadım. Üzücü bir dönemden geçtiğimi söyleyebilirim” açıklamasında bulundu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir