Aleyna Tilki: ‘Dünyanın sevilen bir ismi olmak istiyorum’

Aleyna Tilki: ‘Dünyanın sevilen bir ismi olmak istiyorum’


Amerikan müzik devi Warner‘la anlaşan genç şarkıcı Aleyna Tilki, çocukluk arkadaşıyla Bebek’te kameralara takıldı. Adım adım dünyada yükselmek istediğini söyleyen Tilki, ‘Eninde sonunda dünyanın sevilen bir ismi olmak istiyorum‘ diye konuştu.

Ünlü popçu Aleyna Tilki, çocukluk arkadaşıyla kameralara yakalandı. Tilki, gazetecilerin soruları içtenlikle yanıtlarken yeni projelerine dair bilgiler verdi. Tilki, dünya üzerinde sevilen bir şarkıcı olmak istediğini söyleyerek, “Ben emin adımlarla yürümek istiyorum. Eninde sonunda dünyanın sevilen bir ismi olmak istiyorum” dedi.

Gazetecilerin röportaj teklifini geri çevirmeyen genç şarkıcı Aleyna Tilki, sorulan “Yeni bir projeniz var mı?” soruna, “Evet, yeni bir projem var. Güzel bir proje olacak. Zaten duyurduk. Warner Music ile anlaştık. Şimdi bir albüm yapıyorum. İngilizce albüm yapıyorum” ifadelerini kullandı. Güzel popçu, sorulara içtenlikle cevap vererek, “Ben emin adımlarla yürümek istiyorum. Müthiş bir bomba patlatmak istemiyorum. Adım adım dünyada yükselmek istiyorum. Belki birinci şarkıda belki üçüncü şarkıda ama eninde sonunda dünyanın sevilen bir ismi olmak istiyorum” dedi.

Aleyna Tilki‘den vatandaşlara maske konusunda sitem ederek, “Bence insanlar çok saldı. Maske takmıyorlar. Bence ikinci dalga gelecek. İnsanlar kesinlikle dikkat etmeli” şeklinde uyarılarda da bulunmayı ihmal etmedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir