Aleyna Tilki aynı gün iki kez Corona testi yaptırdı! Sonuca isyan etti

Aleyna Tilki aynı gün iki kez Corona testi yaptırdı! Sonuca isyan etti

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, iki kez Corona virüs testi yaptırdı. Tilki, test sonuçlarının birinin pozitif, aynı gün yaptırdığı diğer test sonucunun ise negatif çıktığını açıkladı. Tilki, ‘Bu testlere nasıl güveneceğiz biz?‘ diyerek isyan etti.

Ünlü popçu Aleyna Tilki gündeme yine bomba gibi düştü. Corono virüs pandemisinde gün geçtikçe vaka sayısı artarken, virüse pek çok ünlü isim de yakalandı. Son olarak genç popçu Aleyna Tilki, Corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Ancak genç popçu aynı gün yaptırdığı başka bir testten sonra ise sonucun negatif olduğunu öğrendi.

Sosyal medya hesabından Corona virüs testlerine tepki gösteren Tilki, ‘Bu testlere nasıl güveneceğiz biz?‘ dedi. Tilki şunları söyledi: ‘12 gündür evden çıkmadım tedbir olsun diye. Yaptırdığım sürüntü testi Pozitif, aynı gün birkaç saat sonra tekrar yaptırdığım kan ve sürüntü testim bu sefer Negatif. Aradan 12 gün geçti, bir semptomum bile olmadı. Bu testlere nasıl güveneceğiz biz?


“DÜNYADA YAPILAN TESTLERİN YARISI YANLIŞ”

Aleyna Tilki, paylaşımına şu notu da ekledi: ‘Tüm dünyada yapılan tüm testler bence %50 yanlış! Bu yüzden negatif çıkan negatif olduğuna güvenmesin. Saçma bir hata var bu testlerde. Yanımdaki insanlar da bir negatif bir pozitif bir negatif çıkıp durdu. Aynı gün hem de.’

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir