Aleyna Tilki-Acun Ilıcalı görüşmesi, sürpriz bir projenin habercisi mi?

Aleyna Tilki-Acun Ilıcalı görüşmesi, sürpriz bir projenin habercisi mi?

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Bebek‘te objektiflere yakalandı. Genç popçu ile TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı‘nın bir araya gelmesi, ‘sürpriz bir projenin habercisi‘ olarak yorumlandı.


Milliyet Gazetesi’nden Mesut Yılmaz’ın haberine göre şarkıcılık kariyerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki‘nin, ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı ile yaptığı görüşme dikkat çekti. “Sürpriz bir proje mi? sorusu akıllara gelirken, ikili buluşmaları hakkında ser verip sır vermedi.


Ayaküstü kendisine yöneltilen soruları cevaplayan popçu, “En çok sahneye çıkmayı özledim. Kıymet bilmiyormuşum onu anladım bu süreçte” ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Kadir Güneş ile görüntülenmeleri hatırlatılan Aleyna Tilki, “Böyle konuları değil, bana doğayı, corona virüsü sorun” dedi.

Corona virüs salgını ile ilgili olarak 20 yaşındaki şarkıcı, “Çok insan kaybettik onun üzüntüsü çok büyük ama pozitif tarafından bakarsak, evren bize mesaj veriyor. Bize ‘evinize kapanın, doğayı sizsiz bir seyredin, hayvanlar sizsiz daha mutlu gözüküyor görün’ diye mesaj veriyor aslında. Ama bana çok yabancı gelmedi bu süreç. ABD’deyken çok yalnız başıma evde kalıyordum” şeklinde konuştu.


“KENDİ YAZDIĞIM FİLMDE ROL ALMAK İSTİYORUM” 


Çok sayıda oyunculuk teklifi aldığını belirten Aleyna Tilki, “Çok oyunculuk teklifi geliyor ama ben kendi yazdığım senaryoda oynamak istiyorum. Bir sürü senaryom var. Belki bir gün yönetmenliğimi Ferzan Özpetek yapar, ben de yazar ve oynarım” dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir