Akın Akınözü ve Ebru Şahin öyle çok ilgi görüyor ki, Hercai dizisi piyango gibi oldu!

Akın Akınözü ve Ebru Şahin öyle çok ilgi görüyor ki, Hercai dizisi piyango gibi oldu!


Hercai dizisinin Reyyan ve Miran’ı çok sevildi!

Atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Hercai dizisi büyük bir başarı kazandı. Reytingleriyle tatmin eden dizi, sosyal medyada da yoğun şekilde konuşulmakta…

Özellikle Reyyan karakterine hayat veren Ebru Şahin ile Miran’ı canlandıran Akın Akınözü, son günlerin haklarında en çok konuşulan dizi oyuncuları konumunda.

İki ünlü ismin de instagram hesapları hızla büyüyor. Yaptıkları her paylaşım da büyük beğeni kazanıyor ve yorumlar yapılıyor.

Birçok ünlü ismin milyonlarca takipçisi bulunmasına rağmen paylaştıkları içeriklerin beğeni sayıları çok yüksek olmuyor.

Ancak Akın Akınözü’nün 870 bin kişinin takip ettiği instagram hesabından yaptığı paylaşımlara çok büyük bir beğeni geliyor.

Oyuncunun setten paylaştığı son fotoğrafın beğeni rakamı 600 bine kadar ulaştı.

Dizinin Reyyan’ı Ebru Şahin’in instagram hesabı da 860 bin kişi tarafından takip ediliyor.

Aynı Akın Akınözü’nde olduğu gibi her paylaşımına çok ciddi sayıda ilgi var. Son paylaşımını Midyat’tan yapan Ebru Şahin daha 1 gün dolmadan 330 bine yakın beğeni almayı başardı.

Ebru Şahin’in Hercai dizisinin tanıtımını paylaştığı videonun izlenme rakamının de 1.5 milyona gelmesi, dizinin yarattığı etkiyi göstermeye yetiyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir