Acun Ilıcalı rekor kırdı! Tüm dünya onu konuşuyor

Acun Ilıcalı rekor kırdı! Tüm dünya onu konuşuyor

Survivor‘ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, 25 Mayıs saat 23.30’da açtığı canlı yayınla dünya genelinde Instagram canlı yayın rekorunun yeni sahibi oldu. Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmacılarının da katıldığı Instagram canlı yayınında 3 milyon izleyici sayısına ulaşıldı.

Milyonlarca takipçisi bulunan ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Survivor Gönüllüler takımı ile Instagram canlı yayın yapmış ve 1 milyon izlenmişti. Sonrasında ise dünya rekoru olan 2 milyonu geçmek için dün akşam saatlerinde bu sefer Ünlüler ve Gönüllüler olmak üzere tüm Surivor yarışmacıları ile Instagram canlı yayın yaptı. Dünya üzerinde Instagram canlı yayın rekoru 4 Mayıs 2020 tarihinde, Rapçi Tekashi69 ait olması ile birlikte ünlü televizyoncu bu rekoru kırdı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarının da katıldığı canlı yayın 3 milyon izleyici sayısına ulaştı ve zirveye oturdu.

MasterChef, Survivor, O Ses Türkiye gibi ünlü programların yapımcısı olarak bilinen Acun Ilıcalı Instagram canlı yayın rekorunu kırarak zirveye ulaştı. Önceki rekor 2 milyon kişi ile ünlü rapçi Tekashi69‘a ait olan dünya rekoru 3 milyon izleyici sayısı ile Acun Ilıcalı‘nın oldu. Geçtiğimiz günlerde Gönüllüler takımı ile canlı yayın yapmış ve 1 milyon izlenmiş olan Ilıcalı, hem bu rekoru hem de dünya rekorunu kırmak istedi ve dün akşam saatlerinde Survivor‘ın tüm yarışmacıları ile canlı yayın yaptı. Kısa süre içerisinde 3 milyon izleyici sayısına ulaşan Acun Ilıcalı ise hedefine ulaşmış oldu.


ACUN ILICALI DÜNYA REKORUNU KIRDI! 3 MİLYON İZLEYİCİ SAYISINA ULAŞTI!

Ünlüler – Gönüllüler yarışmacılarının da katıldığı Instagram canlı yayınında 3 milyon izleyici sayısına ulaşıldı. Acun Ilıcalı 25 Mayıs 23.30’da açmış olduğu canlı yayın ile sadece 2 dakikada 3 milyon kişiye ulaşarak yeni rekorun sahibi oldu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir