Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyasında ne kadar bağış toplandı?

Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyasında ne kadar bağış toplandı?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uzaktan eğitimde bilgisayarı olmayan öğrencilerin eğitimlerinde geri kalmamaları adına Haydi Şimdi MEB Yardım Kampanyası başlattı. Birçok yardımseverin ve iş adamının bağış yaptığı yardım kampanyasında toplanan rakam belli oldu. Peki Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyasında ne kadar toplandı?

Acun Ilıcalı, Uzaktan eğitim gören milyonlarca ihtiyaç sahibi öğrenci için Kızılay ile ortak bir çalışmayla Haydi Şimdi destek kampanyası başlattı. Mesut Özil, Haluk Levent gibi ünlü isimlerinde kampanyaya destek vermesinin yanı sıra iş dünyasından kampanyaya büyük meblağlar bağışlandı. Peki Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyasında ne kadar toplandı? İşte Acun Ilıcalı Haydi Şimdi kampanyasında toplanan para…

ACUN ILICALI BİLGİSAYAR KAMPANYASINDA NE KADAR TOPLANDI?

TV8 ekranlarından canlı olarak düzenlenen Haydi Şimdi MEB Yardım Kampanyası, MEB desteği ile gerçekleştiriliyor. Birçok ünlü ismin yanı sıra spor ve iş dünyasından da destekler gecikmedi. Ilıcalı, şimdiye kadar toplanan bağışların 7 milyona yaklaştığını ve hedefin 20 milyon olduğunu belirtti.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KAMPANYASINA NASIL DESTEK OLUNUR?

Kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyenler “EĞİTİM” yazıp 2868‘e mesaj göndermeleri yetiyor. Diğer yandan Türk Kızılay Mobil Çağrı merkezini “168”i arayarak bağış yapılabiliyor. Kızılay’ın mobil uygulamasını indiren kullanıcılar da uygulama üzerinden destek sağlayabiliyor. Haydi Şimdi kampanyasına farklı platformdan destek yapmak için https://www.kizilay.org.tr/ adresi kullanılabilecek. İstenen bilgiler doldurulduktan sonra bağış gerçekleşmiş olacak.

Gecenin en yüksek bağışçısı Bahçeşehir Eğitim Kurumları oldu. Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu başkanı Hüseyin Yücel canlı yayına bağlanarak 1 milyon lira bağışladıklarını duyurdu.

Öte yandan diğer isimler şöyle;

Mesut Özil – 250 bin TL 

Kızılay Başkanı – 250 bin TL 

Haluk Levent – Ahbap Derneği Başkanı olarak 200 Bin TL 

Rezan Epözdemir – 100 bin tl 

Acun Ilıcalı – 500 bin tl 

Tayfun Acar – 100 Bin TL 

Selin Ciğerci – 200 Bin TL 

Hüseyin Yücel – 1 Milyon TL

Eda Kosif – 501 Bin TL 

Levent Uysal – 200 Bin TL

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir