7 aylık hamile olan Sinem Kobal ilk defa görüntülendi!

7 aylık hamile olan Sinem Kobal ilk defa görüntülendi!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal karnı burnunda ilk defa görüntülendi. Nişantaşı‘nda doktor kontrolünden çıkarken görüntülenen güzel oyuncu: “Çok şükür her şey yolunda, bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın” dedi.


Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu Nişantaşı‘nda doktor kontrolünden çıkarken görüntülendi. Ünlü çift bebeklerini kucaklarını almak için gün saydıklarını dile getirirken Kobal‘ın karnı burnunda görüntüsü de kameralara yansıdı.


Habertürk’ün haberine göre; karnının belirginleştiği görülen Kobal‘ın doktor kontrolünden çıktığı öğrenildi. Keyifli halleriyle dikkat çeken ikili, muhabirlerin sorularını yanıtladı.


Baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, “Çok fazla heyecan var. Çok şükür her şey yolunda, bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın” açıklamasını yaptı. 7 aylık hamile olan Kobal, “Her şey yolunda, kontrole geldik” şeklinde konuştu.

“NE MUTLU BİZE”

Sevenlerinden doğum gününde hediye yerine Kansersiz Yaşam Vakfı‘na bağış yapmasını isteyen Sinem Kobal, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına ise şu yanıtı verdi:

Sağ olsunlar, çok destek oldular. Güzel bir şeye vesile olduysak ne mutlu bize. Her şey yolunda. Pandemiden dolayı biz de zaten evdeyiz ve çok bir şey yapmıyoruz. O yüzden de sizlerle çok karşılaşamıyoruz. Şimdi de izninizi istiyoruz.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir