36 yaşına giren Kıvanç Tatlıtuğ, “İyi ki doğdun kral” mesajlarıyla sosyal medyada trend oldu

36 yaşına giren Kıvanç Tatlıtuğ, “İyi ki doğdun kral” mesajlarıyla sosyal medyada trend oldu


Bugün 36 yaşına giren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Kral” söylemleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Kullanıcılar, Tatlıtuğ’a “İyi ki doğdun kral” diyerek doğum günü mesajı yağdırdılar.

Ekranlardan bir süredir uzak olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 36. yaşını kutlamak üzere eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile İngiltere’nin başkenti Londra‘ya gitmişti. Eşiyle birlikte aşk tazeleyen Kıvanç Tatlıtuğ’un bugün doğum günü.


SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

36 yaşına giren ekranların aranan ismi Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Hayranları sosyal medya platformu Twitter‘ı “İyi ki doğdun kral” mesajlarıyla doldurdu. Ünlü oyuncu, paylaşımlarla bir anda trend oldu.

Eşi Başak Dizer‘i ünlü model Sara Sampaio ile aldattığı iddialarını sert bir şekilde yalanlayan başarılı oyuncu, “Bu kapsamda hakkımda yapılan asılsız haber ve yorumlar aleyhine yasal haklarımı kullanmak mecburiyetinde bırakıldığımı, bu hukuk mücadelesinin bir örnek olarak hatırlanmasını sağlayacağımı, herkesin bilgisine sunarım.” diyerek hakkında çıkan ihanet haberlerine son noktayı koymuştu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir