Сanlı yayından atılan Serdar Ortaç sitem etti: Yazıklar olsun

Сanlı yayından atılan Serdar Ortaç sitem etti: Yazıklar olsun

Bartu Küçükçağlayan ile Melikşah Altuntaş‘ın Instagram canlı yayınına konuk olan Serdar Ortaç, programın klasik haline gelen ‘konuğu yayından atma‘ olayından nasiplendi. Canlı yayından atılan Ortaç, “Yazıklar Olsun” diyerek tepki gösterdi.

Şarkıcı Serdar Ortaç, Bartu Küçükçağlayan ile Melikşah Altuntaş’ın Instagram yayını Mücbir Sebepler‘e konuk oldu. Eğlenceli anların yaşandığı canlı yayında format gereği atılan Ortaç, sitem etti.


SERDAR’I CANLI YAYINDAN ATTILAR

Küçükçağlayan ve Altuntaş, programa en başından beri Serdar Ortaç‘ı konuk etmek istediklerini söyledi. İkilinin enerjisinden etkilediğini söyleyen şarkıcı da yayına katılarak “18’likler gibi yaptınız beni” diyerek onlara takıldı. Küçükçağlayan ve Altuntaş’la sohbet eden Ortaç, programın klasiği haline gelen ‘konuğu yayından atma’ olayını kendisine yapıp yapmayacaklarını sordu. Küçükçağlayan’dan ‘hayır‘ yanıtını alan Ortaç şarkı söylediği sırada yayından çıkarıldı. Ortaç, bunun üzerine “Yazıklar olsun” yorumunu yaptı.


85 BİN KİŞİ İZLEDİ

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş, 85 bin kişinin izlediği yayına Ortaç‘ı attıktan sonra araçlarıyla dışarı çıkarak devam etti. Geçtikleri sokaklarda tezahüratla karşılanan ikiliden Küçükçağlayan, “Sosyal mesafeni koru heyecan yapıp üzerimize atlama” diye hayranlarına seslendi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir